L-kalium hidrogjen tartrate

L-kalium hidrogjen tartrate

Përshkrim i shkurtër:

CAS NO: 868-14-4 PËRSHKRIMI: kristale pa ngjyrë ose pluhur të bardhë kristal me shije të ëmbël dhe i lagësht, me masë të tretshme në ujë, i lirshëm i tretshëm në acid mineral, zgjidhje alkaline ose solucion boraks dhe të patretshme në acid acetik ose etanol, dendësi relative Kimike Emri: L-Kaliumi hidrogjeni Tartrate molekulare Formula: C4H5KO6 Pesha molekulare: 188,18 shqyrtim: 99,0% ~ 101,0% rotacioni specifike: 32,5 ~ 35,5 Qartësia Test: Humbja kualifikuar në të thatë: 0.5% Max arsenik: 3mg / kg Max Lead: 2mg / kg Max Sulfate: 0.01 ...


 • FOB Çmimi: US $1.8 - 2.2 / mt
 • Min.urdhër Sasia: 2/mt
 • Furnizimi Aftësia: 600/mt per Month
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L/C,T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  CAS NO: 868-14-4

  PËRSHKRIM:kristale pa ngjyrë ose pluhur të bardhë kristal me shije të ëmbël dhe i lagësht, me masë të tretshme në ujë, i lirshëm i tretshëm në acid mineral, zgjidhje alkaline ose solucion boraks dhe të patretshme në acid acetik ose etanol, dendësi relative

  Emri kimik: L-Kaliumi hidrogjeni Tartrate

  Formula molekulare: C 4H 5KO 6

  Pesha molekulare: 188,18

  Shqyrtim: 99,0% ~ 101,0%

  Rotacioni specifike: 32,5 ~ 35,5

  Qartësia Test: Kualifikuar

  Humbja në të thatë: 0.5% Max

  Arsenic: 3mg / kg Max

  Lead: 2mg / kg Max

  Sulfate: 0,019% Max

  Ammomnium Salt Test: Kualifikuar

  FUNKSIONI kryesor dhe qëllimi:

  Shërbeu si reagent të kapacitetit analitike tampon dhe agjenti reduktues, si thartim agjent në industrinë ushqimore.

  PAKETIMI: kg 25 net në Kratf / qese plastike të veshur me qese PE

  RUAJTJA: mbajtura airtightly në një vend të dritë-provë, e thatë dhe të ftohtë.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  [contact-form-7 id="19"]
  WhatsApp Online Chat !