Dl- kalium tartrate sodium

Dl- kalium tartrate sodium

Përshkrim i shkurtër:

CAS No. 304-59-6 Emri kimike: kaliumi tartrate sodium mashkullore: ROCHELLE kripëra; alkaline tartrate; FEHLING zgjidhje B; B FEHLING zgjidhje; FEHLING është zgjidhje B; lakmusi II FEHLING S; FEHLING'S zgjidhje NO 2; SodiumPotassiumTartarate; Sodium kalium tartrate; D -Potassiumsodiumtartrate CBNumber: CB6690997 molekulare Formula: C4H4KNaO6 Formula Pesha: 210,16 MOL Skeda: 304-59-6.mol Kalium sodium pika e shkrirjes tartrate Property: 70 ~ 80 ℃ pika e vlimit: 100 dendësia ° C: 1.24 CAS Da ...


 • FOB Çmimi: US $1.8 - 2.2 / mt
 • Min.urdhër Sasia: 2/mt
 • Furnizimi Aftësia: 600/mt per Month
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L/C,T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  CAS No. 304-59-6
  Emri kimike: kaliumi tartrate sodium
  mashkullore: ROCHELLE kripëra; alkaline tartrate; FEHLING zgjidhje B; B FEHLING zgjidhje; FEHLING është zgjidhje B; lakmusi II FEHLING S; FEHLING'S zgjidhje NO 2; SodiumPotassiumTartarate; Sodium kalium tartrate; D -Potassiumsodiumtartrate
  CBNumber: CB6690997
  molekulare Formula: C4H4KNaO6
  Formula Pesha: 210,16
  MOL Skeda: 304-59-6.mol
  Kalium sodium tartrate Property
  pika e shkrirjes: 70 ~ 80 ℃
  pika e vlimit: 100 ° C
  dendësia: 1.24
  CAS DataBase Referenca: 304-59 -6 (CAS DataBase Referenca)
  EPA Substance Regjistrin e Sistemit: Butanedioic acid, 2,3-dihydroxy- (2R, 3R) -, monokaliumi monosodium kripë (304-59-6)
  sigurisë
  Codes rrezikut: C
  Pasqyrat rrezikut: 35
  Pasqyrat sigurie: 45-37 / 39-26-36 / 37/39
  RIDADR: UN 1824 8 / PG 2
  WGK Germany: -
  Substancat e rrezikshme Data: 304-59-6 (Substancat e rrezikshme e të dhënave)
  Kaliumi sodium tartrate kimike Properties, Usage, Production

  Kimike Properties
  furnizuar shpesh si një zgjidhje ujor pa ngjyrë
  Definition
  ChEBI: i sodiumit organike dhe kripe kalium e L-acid tartarik (raporti mol 1: 1: 1).
  Kalium sodium tartrate Përgatitja Produkte dhe materialet e papërpunuara
  lëndë të materialeve të
  kalium hidroksid maleic anhydride kalium bikarbonat Hidrogjen peroksid potasium karbonati DL-tartarik acid hidroksid natriumi karbonat natriumi
  Përgatitja Produkte
  Squfur Sodium thiocyanate Sodium Thiosulfate Squfur Sodium Thiosulfate pentahidrati amoniakut


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  [contact-form-7 id="19"]
  WhatsApp Online Chat !