DL-kalium hidrogjen tartrate

DL-kalium hidrogjen tartrate

Përshkrim i shkurtër:

CAS NO: 868-14-4 PËRSHKRIMI: bardhë granula kristalore ose pluhur, me shije të ftohjes acid Emri kimike: DL-kaliumi tartrate hidrogjen molekulare Formules: C4H5KO6 strukturor Formules: molekulare peshe: 188,18 Assay: 99,0% ~ 101,0% Clarity test: Sulfate kualifikuar: 0,019% kripë Max amonit: metale të kualifikuar rënda (si Pb): 0,002% Max arsenik: 4.0mg / kg Max Humbje në të thatë: 0.5% FUNKSION Max dhe qëllimi kryesor Ajo mund të përdoret si analizë e kapaciteteve, tampon, reductant, thartim agjent në industy ushqimit dhe krem ​​e Tatarisht ...


 • FOB Çmimi: US $1.8 - 2.2 / mt
 • Min.urdhër Sasia: 2/mt
 • Furnizimi Aftësia: 600/mt per Month
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L/C,T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  CAS NO: 868-14-4

  PËRSHKRIM:granula bardhë kristalore ose pluhur, me shije të acidit ftohjes

  Emri kimik: DL-Kaliumi hidrogjeni tartrate

  Formula molekulare: C4H5KO6

  Formula strukturore:

  Pesha molekulare: 188,18

  Shqyrtim: 99,0% ~ 101,0%

  Qartësia Test: Kualifikuar

  Sulfate: 0,019% Max

  kripe amoni: kualifikuar

  metalet e rënda (si Pb): 0,002% Max

  Arsenic: 4.0mg / kg Max

  Humbja në të thatë: 0.5% Max

  FUNKSIONI kryesor dhe qëllimi

  Ajo mund të përdoret si analizë e kapaciteteve, tampon, reductant, thartim agjent në industy ushqimit dhe krem ​​e Tatarisht në tortë byrynxhyk.

  PAKETIMI: neto 25 kg në kraft / qese plastike veshur me qese PE, 20MT / 20FCL (në paletë).

  RUAJTJA: Mbani shtrënguar e ajrit larg nga rrezet e diellit direkte në një vend të thatë dhe të ftohtë.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  [contact-form-7 id="19"]
  WhatsApp Online Chat !