Контакт -. Anhui hailan био-технологија копродукции, LD

Контактирајте не

Anhui HAILAN био-технологија CO., LTD

адреса

Бр.2 Songquan Запад патот,

Северна Секторот за економски развој

Зона, XuanZhou, Xuancheng Сити,

Anhui покраината

Е-пошта

hailanbio@vip.163.com

salesdck@hailanbio.co

hkf@hailanbio.co

телефон

Тел: 0086-563-3030989 

Факс: + 86-0563-2062866

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


[contact-form-7 id="19"]
WhatsApp Online Chat !